17.590 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3049-620 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 16 × 7 × 10 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиестер