19.590 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3020-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19 × 7 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 90%Полиестер 10%Полиутеран