24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 216W3019-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 8 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 86%Полиестер 13%Вискоза