24.790 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3067109 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 21 × 11 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа