14.490 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3081999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 10 × 10 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа