28.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 201W3051 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 26 × 7,5 × 18,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа