19.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 206W3013-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 38 × 14 × 25 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа