26.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 206W3059 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 19,5 × 9 × 16 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа