12.590 ден

100%Полиамид

Нема на залиха

SKU: 206W3126.21-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 17 × 4,5 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиамид