23.490 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 206W3215 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 19 × 5 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа