22.590 ден

Нема на залиха

SKU: 201W3100.21-991 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 8 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа