23.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3002/991 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 23 × 9 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа