20.990 ден

Нема на залиха

SKU: 210W3050-316 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 21 × 10 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа