8.990 ден

Нема на залиха

SKU: 805409511113-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии 15 × 6 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер