28.390 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3229-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20,5 × 9 × 15 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа