24.590 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3047-737 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 20 × 9 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа