22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3045-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 17 × 7 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа