19.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3038-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 34 × 11 × 20 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа