26.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3036-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 20 × 9 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа