35.590 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3035-908 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 32 × 12 × 24 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа