22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 206W3054.21-725 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Портокалова
Димензии 17 × 6,5 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа