10.590 ден

Нема на залиха

SKU: 210W3189.21-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 72%Полиутеран 28%Кожа