21.590 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 205W3005/566 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 19 × 8 × 12 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Кожа