21.490 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3007-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 30 × 11 × 18 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 51%Кожа 13%Полиутеран 36%Полистер