20.990 ден

Нема на залиха

SKU: 201W3101.21-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 19 × 7,5 × 12 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа