13.690 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3199-999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 46 × 15 × 29 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 82%Полиутеран 18%Кожа