13.590 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3014.21-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 49 × 14 × 29 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 80%Полиамид 20%Кожа