10.590 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3016.21-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 30 × 8 × 14 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиестер