15.590 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3082.21-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 18 × 7 × 11 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа