18.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3006-575 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 50%Полиутеран 50%Полиестер