13.790 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3008-575 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 11 × 4 × 8 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 42%Полиестер 11%Памук 47%Полиутеран