13.790 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3010-106 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Крем
Димензии 44 × 15 × 28 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 61%Памук 39%Кожа