26.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3036-111 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 19 × 9,5 × 14,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа