22.990 ден

Нема на залиха

SKU: 211W3046-111 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии 17 × 6,5 × 11,5 cm
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Кожа