12.790 ден

100%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 205W3018999 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 9 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2020