9.290 ден

Нема на залиха

SKU: 805913511199-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 72%Полиамид 28%Кожа