23.990 ден 20.392 ден

Нема на залиха

SKU: 205W3067.31-576 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Розева
Димензии 20 × 9 × 15 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода