14.490 ден

100%ПВЦ

Нема на залиха

SKU: 205W3028512 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 17 × 5 × 11 cm
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%ПВЦ