23.990 ден 20.392 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3060-514 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црвена
Димензии 23 × 6 × 13 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода