20.990 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3079-576 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Циклама
Димензии 25 × 11 × 17 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода