20.990 ден 17.842 ден

Нема на залиха

SKU: 215W3080-100 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Бела
Димензии 14,5 × 13,5 × 16,5 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода