20.990 ден 17.842 ден

Нема на залиха

SKU: 201W3101.31-344 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Сина
Димензии 19 × 8 × 14 cm
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Кожа Напомена: да не дојде во контакт со влага и вода