24.990 ден

100%Кожа

Нема на залиха

SKU: 201W3049 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чанти
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Црна
Димензии 21 × 9 × 14,5 cm
Сезона Есен / Зима 2020