4.390 ден

Нема на залиха

SKU: 215W6001-900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 100%Полиамид