4.190 ден

Сет од два пара чорапи во различна боја.

Kоличина:
SKU: 216W6001-997 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Големина 39-42, 39/42
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2021
Состав 70%Памук 28%Полиестер 2%Еластин