4.390 ден

70%Најлон 30%Полиестер

Нема на залиха

SKU: 205W6005-900 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 70%Најлон 30%Полиестер