4.190 ден

Нема на залиха

SKU: 211W6001-101 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Чорапи
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Полиамид