9.390 ден

Нема на залиха

SKU: 655011511398-990 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Црна
Димензии Не е достапно
Сезона Пролет / Лето 2021
Состав 100%Памук