13.990 ден

83%ВИСКОЗА 17%ПОЛИЕСТЕР

Нема на залиха

SKU: 205W2002/998 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Женски
Боја Мултиколор
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 83%Вискоза 17%Полиестер