11.790 ден

100%Волна

Нема на залиха

SKU: 502399/655005/971 Категории , ,
Карактеристика Вредност
Категорија Џемпери
Бренд KARL LAGERFELD
Пол Машки
Боја Сива
Димензии Не е достапно
Сезона Есен / Зима 2020
Состав 100%Волна